Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli.

Kształtując u dzieci postawy patriotyczne oraz ucząc miłości do swojej Ojczyzny nie zabrakło i dzisiaj: symboli narodowych oraz barw biało-czerwonych. We wtorek 10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 nasze przedszkole wzięło udział w ministerialnej, ogólnopolskiej akcji zatytułowanej "Szkoła do hymnu". Dzieci odśpiewały 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. Ten dzień przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, jak każdy patriota.