Na zdjęciu znajduje się święty mikołaj wraz z grupą dzieci

Tego spotkania dzieci z Przedszkola nr 1 wprost nie mogły się doczekać.  W piątek 4 grudnia, odwiedził je Mikołaj, który dla każdego miał prezenty.

Dzieci przyszły do przedszkola tego dnia lekko zaniepokojone. Przedszkolaki były grzeczne cały rok, ale bały się, że w tym trudnym roku Mikołaj nie spotka się z nimi. Ten jednak,
w przesłanym wprost ze swojego domu filmie uspokoił wszystkich, że jak tylko przygotuje wszystkie prezenty rusza w drogę. Tak jak powiedział tak, też się stało. Mikołaj odwiedził każdą grupę przedszkolną. Dzieciom rozdawał paczki, w których były zabawki i słodycze, a te w podzięce zaśpiewały mu świąteczne piosenki. Święty obiecał, że wróci za rok i znów obdaruje grzeczne dzieci.